Na czym polega i co daje furgonetka.pl?

kurier

Nie dawno w mediach zaczęły pojawiać się reklamy serwisu furgonetka.pl. Jak nazwa wskazuje, ten serwis jest związany z transportem. Czym się on jednak zajmuje i jakie są jego zalety?

Furgonetka.pl to portal, który powstał przede wszystkim z myślą o wysyłaniu paczek w wygodny sposób, bez wychodzenia z domu. Alternatywa adresowana jest zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Oferuje jednak więcej niż tylko możliwość wysyłania przesyłek.

Porównywarka kurierów

Portal współpracuje z wieloma firmami kurierskimi, dzięki czemu klient może wybrać rozwiązanie najkorzystniejsze pod różnymi względami:

rodzaj przesyłki

porównywarka pozwala zaznaczyć jaki rodzaj przesyłki chcemy wysłać. Podane opcje to paczka, koperta, paleta lub wysyłka nietypowa.

Wymiary

Dla lepszej wyceny możemy podać wymiary oraz wagę naszej przesyłki.

Ubezpieczenie

Jest możliwość podania kwoty chcianego ubezpieczenia.

Dystans

Koszt wysłania zależy również od tego, jak daleko wysyłamy przesyłkę. Dlatego porównywarka furgonetki pozwala na wybranie miejsca nadania jak i doręczenia.

Usługi dodatkowe

Jeśli mamy dodatkowe potrzeby związane z naszą przesyłką, np. niestandardowe opakowanie lub doręczenie w konkretnych godzinach, również możemy takie życzenie uwzględnić bądź dodać do kosztów.

Wysłanie przesyłki

Po wpisaniu chcianych kryteriów porównywarka pokazuje cenę naszej wysyłki w różnych serwisach. Między innymi w DHL, DPD, FedEX, UPS, Impost czy Poczta. Po wybraniu najkorzystniejszej opcji kuriera wystarczy zapłacić i przekazać kurierowi bądź zabrać do punktu nadawczego.

Dodatkowe zalety i funkcje

Dodatkową zaletą jest możliwość śledzenia swojej paczki oraz używanie kodów promocyjnych, dodatkowo obniżających koszta. Usługa jest również prosta w użyciu i nie posiada dodatkowych kosztów. Warto jednak podkreślić, że skorzystanie ze zniżki nie oznacza obniżenia jakości usługi kurierskiej, wprost przeciwnie, każda usługa świadczona za pomocą serwisu, jest realizowana w sposób rzetelny i terminowy.

Poza samym wysyłaniem serwis ma również swojego bloga, w którym można się dowiedzieć więcej o działaniu furgonetki jak także o biznesie i sklepach internetowych.